ASMA TAVAN YAPILAN UYGULAMALAR KARELER

Asma Tavan Nedir? Niçin Uygulanmaktadır?

Asma tavan günümüz mimarisinin vazgeçilmezleri arasında yeralmaktadır.Yapı mazlemeleri arasında en rabet göreni kötü görüntüleri gizlediği gibi ısı yapılıtımı ve ses yalıtımı sağlayan sistemlerdir. Akustik yapısıyla yapılan ortamın havası değişmektedir. Alçıpan Asma Tavanın içindeki özel alaşım sayesinde ses dalgalarını içinde yok etmektedir.

Alan özelliğine göre Alçıpan Asma Tavan malzemeleri değişiklik gösterebilmekte seçilen malzemeye göre taşıyıcı malzeme seçilmektedir.Yangın ve aydındınlatmanın kaba görüntüsünü kamufle edebilen ve alevlenmeyen sistem entegre edebilmekteyiz.

Alçıpan Asma Tavan; Ustalarımızın elinden şekillenen mimarlarımızın fikirleriyle birleşmesiyle ortaya sizin hayalleriniz çıkmaktadır.Asma tavanda sınır tanımayan modellerimizle sizlere hizmet vernekteyiz.

Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan bölme duvar sistemleri Tse kalitesinde yapmaktayız. Alçıpan bölme duvar çelik konstrüksiyon üzerine Fx'a beyaz alçı boya çekilebilen alçıpan ses dalgalarını emen ısı yalıtımı sağlayan ve en önemlisi yangına dayanıklı yapı malzemeleriyle alanları alçıpan bölme duvarla bölmekteyiz.Alçıpan üzerine karo,fayans,duvar kağıdı montaj avantajı sağladığı gibi atık su gideri elektrik tesisatı kablo boru gibi çirkin görüntü sağlayan ürünleri gizlemektedir.Deprem esnasında özel yapısı itibariyle asma tavan taşısıyıcı sistemlerinin katkısıyla deforme olmaz.Bütün İç mekanlara ofisinize evinize avmlere yapılmaktadır.

MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Asma Tavan Taşıyıcı Sistemleri

CMC

Merkezi USA olan ürün çeşitliliği en fazla olan sağlamlığa ve sağlığa önem veren dünyanın heryerine Asma Tavan Taşıyıcı sistemlerini ihraç eden firmadır.

ARMSTRONG

Superkock kilit sayesinde kolay montaj avantajı sağlayan taşıyıcı sistemdir . Armstrong yapısının sağlamlığıyla Taşyünü, Metal Asma Tavan, Camyünü, Alçı ve Ahşap plakaları deprem riski olan bölgelere özel tasarımları bulanan firmadır.

Lida

Lida fabrikası Eskişehirde bulunan en ileri teknelojilerle ürün üreten sayılı firmalar arasında yer alan; malzemesi ne olursa olsun taşyünü, kayayünü, asma tavan, metal asma tavan, ahşağ asma tavan, lamel asma tavan, metal modüler, alçıpan asma tavan, gibi vb. ürünlerine kaliteli ve kolay montajı sağlayan firmadır.

 

Clip-in Tavan Gizli Taşıyıcı Sistemler

Klipin tavan Kötü görünüm sağlayan tesisatları gizlemeye yarayan gizlendikten sonra kolay sökülüp takılabilen sistemlerdir şık ve zarif görünümleriyle çeşitlerimiz fazladır.Temizlipi sökülebilir olması sayesinde çok kolaydır. Tüm sistem demonte olduğundan clipin tavanda arkasındaki tesisatta kolay arıza gidirilebilir sistemdir.Clip-in asma tavan sistemleri iç mekanlarda ilgi gören taşıyıcı üsten oturan sabit ve askılık taşıyıcı sistemler kancayla oturtulmaktadır. Çok geniş kullanım alanı olan clipin tavana aydınlatma, havalandırma ve sprinker montajı kolaylıkla yapılmaktadır. Nemli ortamlarda bile özel galveniz ve boyası sayesinde ömrü 15- 20 yıl arasında yer almaktadır. Günümüz mimarisine uygun desen ve motif seçenekleriyle 100 aşkın şekli bulunmaktadır.

Ankara Dekor Alçıpan Asma Tavan

Ankara Dekor olarak Asma Tavan model çeşitliliği en zengin firmalar arasında olmanın gruruyla sizin hayallerinizi alçıpanla birleştirip istediğiniz şekli vermekteyiz.

 

Alçıpan Asma Tavan Nasıl Fiyatlandırılır

Asma Tavan m2 ve metretül olarak fiyatlandırılır alanın büyüklüğü ve istenilen malzemenin sınıfına göre fiyatlandırılır. Yapılan işçiliğimizde ve malzemelerimizde 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır.

Asma Tavan Yapımı Uzun Sürermi

Asma tavan yapımı işin büyüklüğüne göre süresinde farklılık gösterebilir uzman ekibimizin keşifi sonrası net süre söylenir. Sözleşmede söylenilen tariht içerisinde bitirilip teslim edilir.

Devam Eden Projeler

Ankara Eryaman Saka Koleji Yenileme

Ankara Pursaklar Aydın beyin Villasının Dış Cephe Montajı

Balgat Ali beyin Dairesin Komple Yenilenmesi

Kızılay Simitönü Cafe Dekorasyonu

Keçiören Aytung Apt. İç - Dış Yenileme

Keçiören Alagöz Restorant Restorasyonu

Gölbaşı İkizler Kule