KOMPLE DAİRE TADİLATI BANYO KARELER

Neden Ankara Dekor?

Ankara Dekor Alanında uzman kadrosuyla komple daire tadilatınızı ortolama 20- 28 gün süre zarfında teslim etmektedir. Ev tadilatlarımızda sıralamaya uygun çalışma prensibiyle en kısa sürede en iyi iş verimiyle teslim etmekteyiz.

İlk önce mimarımızın dairenizi en verimli yöntemlerle projelendirmesi ve size sunması. Proje onaylanması durumunda mimarımızın kontrolünde ekiplerimizin sıralamaya uygun şekilde ilk önce harfiyat, moloz taşınıp istiflenir, sonrasında Su tesisatı malzeme temini ve işe başlama süreci başlar Su tesisatı işi bitim sadece montaj aşaması kalmasıyla birlikte Elektrik Tesisat işi başlar. Daire tadilatında en önemlisi temiş işçiliktir bu nedenle elektrik tesisatı can ve mal güvenliğimiz açısından çok önemli olup birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılması şarttır.Elektrik ustasının işi bitimiyle Alçıu ustası kaba alçı çekip saten alçısına hazırlık yapmaktadır. Fayans , parke bitirilip saten alçısı çekilir ve sadece montaj aşaması kalır.İşçiliğimiz ve ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır sözleşmemizde belirtilmektedir. Saygılarımızla Ankara Dekor.

Banyo Yenilenmesinde Yapılması Gereken Uygulamalar

Ankara Dekor olarak; Dairenize, ofisinize birden fazla tadilat ve dekor uygulamaları yapılacak alanlara “anahtar teslim tadilat” hizmetleri almanızı tavsiye ediyoruz.Yapılacak iş ister banyo küçük bir daire isterse komple bir apartman olabilir iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarılmadan atılan adımlar size hatanızın bedelini para ve vakit kaybı olarak gerçekleştirir.Bu sebeple işin tek bir kurum tarafından koordine edilmesi size hem maddi kayıptan hemde zaman kaybından kurtarır en önemlisi ise temiz işçiliktir. En kısa sürede en verimli iş ve iş türevleri gerçekleştirilmelidir.

MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Banyo Tadilatı Mimari Fikirler

Konusunda uzman mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadırlar.Sunulan resimler doğrultusunda fikirlerinize alternatif fikirlerle mimarlarımızın tecrübelerinden yararlanma avantajları sağlamaktayız.

Tadilat ve Dekor işlerindeki kalite, tecrübe ve eğitimden sağlanmaktadır.Kadromuz yaptığı her işi kendi işi gibi benimseyip en iyi şekilde yapmaktadır.Prensiplerimiz arasında işçi ve iş güvenliği ön safhada olmak üzere dairenizi zamanında teslim etmekteyiz.

Banyonuzu Yenilemek Bizim İşimiz

Banyo yenilenmesi ve tadilatı ; harfiyatından toparlamasına kadar Ankara Dekor Mimarlık olarak hepsini üstlenerek profesyonel kadromuzla hizmet sağlamaktayız hizmet sektöründe gerek mimari projeler gerekse tamamlamış olduğumuz tadilat ve inşaatlarla yapı sektöründe öncü firmalar olmaktayız. Banyo yenilemesiyle evinize birkez daha ısınacaksınız.

 

Anahtar Teslim Tadilat ve Kısmi Banyo Tadilatı

Bir yapıda ortalama temelden çatıya 50 ayrı ekip çalışmaktadır.Daireyi komple tek üstleniciye verildiği zaman hem maliyet düşer hem sağlıklı içinize sinen bir yapı ortaya çıkar.

Ne Ödeyeceğinizi Bilin; Dairenizin Projelendirmesinden sonra firmadan detaylı fiyatlandırma isteyin.Ürün Marka ve alt grup detaylarını isteyin.

Dairenizin tasarımında acele etmeyin sizin kafanızla en iyi örtüşen projeleri değerlendirin.

Ev tadilatı bütün olarak düşünülmeli işlerin tamamı sırasıyla uzman ekip ile yapılmalıdır. İleriye dönük oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmeyecek kişilerle çalışılmamalıdır.

.

 

 

Ankara Dekor Banyonuzu Yeniliyor

Kısmi Daire tadilatında banyo yenilenmesi vazgeçilmezleri arasında gösterilmektedir Ankara Çankayada yapmış olduğumuz banyo tadilatlarıyla adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz devam eden projeler arasında 3 d çizimleri sitemizde yüklenmiş olup banyo tadilatı bitiminde sitemize yüklenecektir. Banyo tadilatı Ankara kısa sürede teslim garantisiyle

 

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılmalıdır ?

Banyo Tadilatı nda öncelikle yapılacak işler kesinlik kazanılmalı ekabilinde keşif yapılıp hangi ürünün kullanılıp alt grubu seçilmeli teslim süresi belirlenmeli ve en az kırımla en güzel dekor verilmelidir.

Banyo Tadilatında Neler Yenilenmeli ?

Banyo tadilatında yenilenmesi gerekenler eskimiş banyo dolabınız başta olmak üzere fayansınız klozetiniz tesisat ve dekorunuz yenilenmesi gerekenlerden bazılarıdır.

Devam Eden Projeler

Ankara Eryaman Saka Koleji Yenileme

Ankara Pursaklar Aydın beyin Villasının Dış Cephe Montajı

Balgat Ali beyin Dairesin Komple Yenilenmesi

Kızılay Simitönü Cafe Dekorasyonu

Keçiören Aytung Apt. İç - Dış Yenileme

Keçiören Alagöz Restorant Restorasyonu

Gölbaşı İkizler Kule