GERGİ TAVAN UYGULAMALAR

Bizi Neden Seçmelisiniz ?

20 yıla varan Gergi Tavan garantisiyle dünyanın sayılı üreticilerinin bayilikleriyle, siz değerli müşterilerimize kaliteli malzemenin yanında ucuz ürün temin etmekteyiz. Fransız Alkor Draka Alman Renolit gibi dünya devlerinden toplu ürün ithali yapıp Alkor ve Renolit firmalarının onayladığı makine paktında lazer baskı ve Uv baskıyla gerçekleştirmekteyiz.Bu uygulamamızın avantajı ise gümrük ve uluslar arası kargo ücretlerinden etkilenmeyerek ucuz ama kaliteli malzeme temini yapmaktayız. Fiyatlarımız fitil , profil , kaynak ve montaj dahil fiyatlardır. 65 milyon resim seçeneğiyle dilediğiniz resimleri seçebilir hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gergi Tavan Sistemleri Nedir ?

Gergi Tavan Akustik şekli olan (Pvc) özel alaşımlı malzemedir. Yüksek Teknelojide üretilen Gergi Tavan Sistemi yanmaya dayanıklı ve 100% geri dönüşüme elverişlidir. Silinebilen ürün olması avantajıyla temizlikte sorun teşkil etmemektedir.Modern Mimarların son zamanlarda büyük rabet gösterdiği iç ve dış mekanlarda kullanılabilen gergi tavan sistemidir bu sistem alttan led aydınlatmayla şık görüntü elde edilmektedir. Gergi tavan sistemi ışık geçirgenliği sayesinde resimlerdeki göreceliği ışıkla birlikte gerçekçi havaya büründürüyor. (Translucent) sistemidir. Yapı sektöründe Barisol tavan diye adlandırılan ürün literatür'de Pvc Gergi Tavan'dır.
MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Mimari Fikirler

Konusunda uzman mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadırlar.Sunulan resimler doğrultusunda gergi tavanın duvarda, tavanda ve özel tasarım olarak yeri ve manzarası gösterilmektedir. Geniş bilgi ve birikimlerimizle sizlere Gergi tavan seçiminizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Barisol Baskı

Baskımız lazer ışınlarıyla basılmakta olup duvarınıza ve tavanınıza görseli kolaylıkla montajı sağlanmaktadır.İster özel çalışmalarınızı gergiye basalım isterseniz logo, manzarayı gergi tavana basalım. Tamamı lisanslı resimlerle 65 milyon adet resim seçeneğimiz mevcuttur.Orjinal resimler pvc gergi tavan membranı üzerine uygulanır.Ultrasonik yüksek teknelojili makinamızda kenarları fitilleme aşamasına girip son işlem paketlemeye geçilir.

Led Aydınlatma

Gergi Tavan altına ölçülü aralıklarla yerleştirilen led şeritler gergi tavana şık görüntü elde etmemizi sağlar. Uzman ekibimizden teknik bilgi alabilirsiniz.

 

Lake Gergi Tavan Nedir ?

Lake Gergi Tavan yuvarlak kare delikler açılabilme özelliklerine sahiptir. Hijyeniltir temizlenebilme özelliğine sahiptir bakteri barındırmaz antibakteriyeldir iztenilen boyutta hazırlanıp isteğe bağlı olarak kare ve yuvarlak şekiller açılabilir.

Gergi Tavan Hijyenik %100 Geri Dönüşüm Yapılabilir.

 

GERGİ TAVAN UYGULAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Dekorasyonun vazgeçilmezi olan gergi tavan sistemleri her geçen gün kendini yenilemektedir.Baskı kalitemiz 8 ağızlı Uv baskı olması avantajıyla (Pvc)Gergi Tavan'da yenilik açmıştır. Ürünlerimizin kalitesi birinci sınıf olup Alman ve Fransız ürünüdür kesinlikle Çin malı Gergi Tavan takmamaktayız. Ürünlerimizde 20 yıl baskı garantisi 2 yıl led garantisi bulunmaktadır.

Gergi Tavan Çevrecidir, Hijyeniktir,Yapısı İtibariyle Alev almaz, Düşük Enerji Tüketimi Avantajı Sağlar, Gergi Tavan Darbe Aldığında Esneme Özelliğine Sahiptir, Sudan Nemden Kesinlikle Etkilenmez, %100 Geri Dönüşümü Vardır. Ekstra Bakım Gerektirmez, Silinebilir Olması Avantajıyla Öne Çıkmıştır.

Motif Desenli Gergi Tavan son zamanlarda en çok tercih edilen baskılarımız arasında yer almaktadır. Osmanlı ve Selçuklu Zengin motifleriyle resim seçeneğimiz Türkiyede en gelişmiş arşive sahiptir.

Gergi Tavanın Yapıldığı Alanlar; Ofis, Alışveriş Merkezleri, Bürolar, Konutunuz.

Doğal Taş Dokulu Gergi Tavan Sistemleri bir diğer adı ise Patlatma Taş Dokulu Gergi Tavan Sistemidir. Doğal patlatma taş üzerine hem resim hem logonuz veyatta istediğiniz şiir yazı yazılabilir. Siz hayal edin biz Ankara Dekor olarak Hayellerinizi gerçekleştirelim

 

 

 

 

Neden Gergi Tavan Yaptırmalısınız ?

Günlerce süren kaynak kesim sıva macun vidalama gibi harfiyat nakliyat işlernie son.Gergi Tavan m2 de 150 kg kadar taşıma kapasitesi vardır.Kesici Aletlerle Delinmesi ihtimalinde büyüme kesinlikle yapmamaktadır.Gergi tavan ölçüsü alınıp onaylandığı taktirde baskıya geçilir.İki taraflı yapılan sözleşme içerisinde montajınız gerçekleşir.

Gergi Tavan Sağlığa Zararlımı ?

Gergi Tavan Sağlığa zararlı değildir aksine antibakteriyeldir bakteri barındırmaz koku yapmaz ve silinebilir malzemedir. Lazer ışınlarıyla basıldığı için 20 yıl solmama garantisi vardır. U2 kalite belgelerine sahip olan ürünlerimiz dünya sağlık örgütleri tarafından denetlenmektedir.

Gergi Tavan Tasarım Fikirleri

Mimarlarımız size özel tasarım yapıp sizlere seçtiğiniz görselleri evinizdeki alana yerleştirip yerinde nasıl durduğunu göstermektedir. Alçıpan Tavan çizimi olsun sizlere özgün tasarımlar sunmaktadır.Bunların neticesinde evinizin hangi alanına hangi modeller gidiceğini sizlere fikir olması için projeler gerçekleştirmektedir. Gergi Tavanda zengin modellerimizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Alış Veriş Merkezleri İçin Pvc Gergi Tavan

Gergi tavan Alışveriş merkezlerinde Sade transparan tercih edilmektedir. Transparan djital baskı olmadığı için ışık verme oranı daha yüksektir. Spot olayını minimum'a indirgemektedir. Barisol tavanda Ankarada yapmış olduğumuz Turkuaz Gruba ait Alaca alışveriş merkezi Türkiyede dekor anlamında ilk sıralara yükselmiştir.