KOMPLE DAİRE TADİLATINDAN KARELER

Neden Ankara Dekor?

Ankara Dekor Alanında uzman kadrosuyla komple daire tadilatınızı ortolama 20- 28 gün süre zarfında teslim etmektedir. Ev tadilatlarımızda sıralamaya uygun çalışma prensibiyle en kısa sürede en iyi iş verimiyle teslim etmekteyiz.

İlk önce mimarımızın dairenizi en verimli yöntemlerle projelendirmesi ve size sunması. Proje onaylanması durumunda mimarımızın kontrolünde ekiplerimizin sıralamaya uygun şekilde ilk önce harfiyat, moloz taşınıp istiflenir, sonrasında Su tesisatı malzeme temini ve işe başlama süreci başlar Su tesisatı işi bitim sadece montaj aşaması kalmasıyla birlikte Elektrik Tesisat işi başlar. Daire tadilatında en önemlisi temiş işçiliktir bu nedenle elektrik tesisatı can ve mal güvenliğimiz açısından çok önemli olup birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılması şarttır.Elektrik ustasının işi bitimiyle Alçıu ustası kaba alçı çekip saten alçısına hazırlık yapmaktadır. Fayans , parke bitirilip saten alçısı çekilir ve sadece montaj aşaması kalır.İşçiliğimiz ve ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır sözleşmemizde belirtilmektedir. Saygılarımızla Ankara Dekor.

Komple Daire Tadilatınızda Yapılması Gerekenler

Ankara Dekor olarak; Dairenize, ofisinize birden fazla tadilat ve dekor uygulamaları yapılacak alanlara “anahtar teslim tadilat” hizmetleri almanızı tavsiye ediyoruz.Yapılacak iş ister küçük bir daire isterse komple bir apartman olabilir iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarılmadan atılan adımlar size hatanızın bedelini para ve vakit kaybı olarak gerçekleştirir.Bu sebeple işin tek bir kurum tarafından koordine edilmesi size hem maddi kayıptan hemde zaman kaybından kurtarır en önemlisi ise temiz işçiliktir. En kısa sürede en verimli iş ve iş türevleri gerçekleştirilmelidir.

MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Daire Tadilatı Mimari Fikirler

Konusunda uzman mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadırlar.Sunulan resimler doğrultusunda fikirlerinize alternatif fikirlerle mimarlarımızın tecrübelerinden yararlanma avantajları sağlamaktayız.

Tadilat ve Dekor işlerindeki kalite, tecrübe ve eğitimden sağlanmaktadır.Kadromuz yaptığı her işi kendi işi gibi benimseyip en iyi şekilde yapmaktadır.Prensiplerimiz arasında işçi ve iş güvenliği ön safhada olmak üzere dairenizi zamanında teslim etmekteyiz.

Dairenizi Yenilemek Bizim İşimiz

Komple Daire Tadilatlarını tek elde toplayıp verimli iş ortaya çıkarıyoruz. Tadilat işlerinlde kafanızda soru işareti bırakmadan bütün iş ve işçilik şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Ofis tadilatı, Mağaza tadilatı, Komple iç tadilat işleri, Ev dekorasyonu, Mutfak ve Banyo Tasarımı Cephe Montalama

 

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon

Bir yapıda ortalama temelden çatıya 50 ayrı ekip çalışmaktadır.Daireyi komple tek üstleniciye verildiği zaman hem maliyet düşer hem sağlıklı içinize sinen bir yapı ortaya çıkar.

Ne Ödeyeceğinizi Bilin; Dairenizin Projelendirmesinden sonra firmadan detaylı fiyatlandırma isteyin.Ürün Marka ve alt grup detaylarını isteyin.

Dairenizin tasarımında acele etmeyin sizin kafanızla en iyi örtüşen projeleri değerlendirin.

Ev tadilatı bütün olarak düşünülmeli işlerin tamamı sırasıyla uzman ekip ile yapılmalıdır. İleriye dönük oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmeyecek kişilerle çalışılmamalıdır.

.

 

 

Ankara Dekor Daire Tadilatı

Daire tadilatında kullandığımız malzemeler a sınıfı malzeme olup alanlarında isim yapmış çözüm ortaklarıyla çalışmaktayız daireniz kendi dairemiz gibi benimseyip tadilatını uzman kadromuzla yenilemekteyiz.

 

Komple Daire Tadilatı Avantajları Nelerdir?

Daire Tadilatı Teslimat süresi

Daire Tadilat Fiyatları

Komle Daire Tadilatı Malzemesi ve İşçiliği

Ankara Daire Tadilatı Sözleşmesi

Ankara Dekor Ev İçi Yenileme

Ankara Dekor 1980' den şimdiki zaman dilimine inşaat sektöründe ve dekoratif ürünlerin temininde öncü firmalar arasında yer almıştır. Ankara Dekor gerek Komple Daire Tadilatı gerekse temelden bina tadilatı ve yapımında sayısız işlere imza atmış ve atmaktadır.

Devam Eden Projeler

Ankara Eryaman Saka Koleji Yenileme

Ankara Pursaklar Aydın beyin Villasının Dış Cephe Montajı

Balgat Ali beyin Dairesin Komple Yenilenmesi

Kızılay Simitönü Cafe Dekorasyonu

Keçiören Aytung Apt. İç - Dış Yenileme

Keçiören Alagöz Restorant Restorasyonu

Gölbaşı İkizler Kule