TEZGAH ARASI CAM ANKARA UYGULAMALAR

Bizi Neden Seçmelisiniz ?

20 yıla varan solmama garantisiyle Türkiyede ilki gerçekleştirmekteyiz.Mutfak Tezgah Arası Cam da ister elinizdeki yüksek çözünürlüklü resim getirin isterseniz showroomdan beğenin 45 milyon resim seçeneğiyle ilkleri yaşatıyıruz Ankara içi montaj dajil fiyatlarımızla Mutfak Tezgah Arası Camda Kampanyalı fiyatlarımızla kaliteli ürünlerimizi sizlerle tanıştırıyoruz tamperli cam olma özelliğiyle 350 dereceyle -40 derece arası camımıza etki etmemektedir.Hijyenik belgelerine sahip olan MutfakTezgah Arası Cam ürünümüz antibakteriyeldir bakteri barındırmaz ve kolaylıkla silinebilir. Fiyatlarımız m2 cinsindendir.

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel Nedir ?

Mutfak Tezgah Arası Cam bayanların vazgeçilmez dekor ürünleri haline gelmektedir. Camla lazer baskının birleşmesi neticesinde bakmaya doyamadığınız eşsiz manzara sizlerin mutfağını bir adım öne taşıyıp huzur veriyor. Tezgah Arası Cam yapılacak alanda eski fayansınıza boyanıza dokunulmadan kırıp dökmeden montajınızı gerçekleştirip daire sahibine teslim etmekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz sizlere resim seçme boyutlandırma yerinde gösterim sağlayıp kafanızda şekillenmesini sağlamaktadır.
MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Mimari Fikirler

Konusunda uzman mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadırlar.Sunulan resimler doğrultusunda Tezgah arası camınızı Gergi Tavanda olduğu gibi yerinde gösterip sunum yapılmaktadır, manzarası gösterilmektedir. Geniş bilgi ve birikimlerimizle sizlere Tezgah Arası Cam seçiminizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tamperli 3d UV Baskı

Tamperli cam darbelere karşı dayanıklıdır

Priz yeri nasıl olmalıdır; İsteğe göre tezgah arası camda priz yeri açabilir veyatta tezgah altına yerleştirip daha güzel görüntü elde edebiliriz. Davlumbaz kısmı montaj öncesi ölçünüze göre delinir ve takılır

Led Aydınlatma

Tezgah Arası Camda isteğe bağlı olarak Led Aydınlatma yapılmaktadır.

 

Sade Düz Renk Tezgah Arası Cam Panel Nedir ?

Sadeliği sevenler için tek renk kanpanyasıyla her evde tezgah arası cam panel görmekten mutluluk duyarız. Ürünlerimiz Uv ışınlarıyla basıldığı için kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Sağlık herşeyden önce gelir politikasıyla ilerlemekteyiz.

%100 Geri Dönüşüm Yapılabilen ürünler arasında Tezgah Arası Camda yer almaktadır.

 

Mutfak TEZGAH ARASI CAM UYGULAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Ankara Tezgah Arası Cam

Ankara tezgah arası cam denilince akıllara ilk önce Ankara Dekor Mimarlık gelmektedir. Üretim aşaması ve montajıyla Ankara'da tezgah arası cam firmaları arasında lider konuma gelmiştir.Tezgah arası cam olsun ve cam türevleri olsun geniş ekibi ve uzman montaj kadrosuyla tezgah arası camda vazgeçilmez olan Ankara Dekor sizlere yenilik sunmaktadır.

 

Tezgah Arası Cam Çevrecidir,

Hijyeniktir,350 derece ve -40 dereceye kadar dayanıklıdır 6 ve 8 mm olmak üzere kalınlıkları iki çeşittir, Sudan Nemden Etkilenmez, %100 Geri Dönüşümü Vardır. Ekstra Bakım Gerektirmez, Silinebilir Olması Avantajıyla Öne Çıkmıştır.

Cam Bölme Duvar Ankara

Ankara firması olan Ankara Dekor Mimarlık Türkiyenin birçok iline Tezgah Arası Cam yollamakta ve 3 kıta 19 ülkeye ihraç etmektedir Ankara 'nın en büyükleri arasında yer alan Ankara Dekor Mimarlık Vizyonu ve Misyonuyla Ankara yapı sektöründe adından söz ettirmektedir. Ankarada yapımı devam eden ikinci fabrikamız Sincan organize bölgesinde devam etmektedir. Showroomumuz ise Keçiören' de olmakla birlikte ikinci showroom çalışmaları devam etmektedir en kısa sürede sizlere hizmete açmanın heyecanını yaşıyoruz.

Tezgah Arası Cam Kaplama Ankara

Tezgah arası cam kaplama ürünümüz dekoratif olmakla birlikte saglıklıdır çok kolay temizlenebilen ürünümüz Hd kaliteyi sizlere yaşatmaktadır tezgah arası cam kaplama resim seçenekleriyle doğayı manzarayı model olarak sizlere yaşatmaktadır siz seçiminizi yapın biz evinizi komple yenileyelim

 

 

 

 

Neden Tezgah Arası Cam Yaptırmalısınız ?

Tezgah arası cam a sınıfı malzemelerin bir araya gelmesiyle çevre dostu ürün hale gelmiştir. Resimli Mutfak Tezgahı Arası Cam darbelere dayanıklı sıcakta ve soğuktan etkilenmeyen alaşıma sahiptir.Sudan ve nemden etkilenmeyen Almanyadan ithal tamamen doğal alaşıma sahiptir. Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultraviole baskı. Yüksek çözünürlükte hd baskı kalitesi

ANKARA Tezgah Arası Cam Fiyatları

Tezgah Arası Cam Sağlığa zararlı değildir aksine antibakteriyeldir bakteri barındırmaz silinebilir malzemedir. Lazer ışınlarıyla basıldığı için 20 yıl solmama garantisi vardır. U2 kalite belgelerine sahip olan ürünlerimiz dünya sağlık örgütleri tarafından denetlenmektedir.

Ankara Cam Tuğla Seçenekleri

Cam tuğla ses desibelini ve ısı yalıtımı sağlayan tüm hava şartlarından etkilenmeyen üründür. Alevlenmeye dayanıklı ışık geçirgen fakat görüntü geçirmeyen buzumsu cam paneldir.Tuğla renklere isteğe göre farklılık gösterebilir.Banyo, Apartman boşluğu, merdiven boşluğu ve balkon kenarlara uygulanabilen dekoratif üründür.

Tezgah Arası Cam Ankara' da Üretiliyor

Ankara merkezli olan tezgah arası cam 6 milimetre 8 milimetre ve 10 milimetre tamperli cam üzerine uw lazer baskıyla hd kaliteyi yakalamaktayız Ankaranın dekor konusunda isminden sıkça söz ettiren Ankara Dekor Mimarlık Tezgah arası Cam sektöründe ilk sırayı çekmenin gururunu yaşamaktayız