TEZGAH ARASI CAM UYGULAMALAR

Bizi Neden Seçmelisiniz ?

20 yıla varan solmama garantisiyle Türkiyede ilki gerçekleştirmekteyiz. Tezgah Arası Camda ister elinizdeki yüksek çözünürlüklü resim getirin isterseniz showroomdan beğenin 45 milyon resim seçeneğiyle ilkleri yaşatıyıruz Ankara içi montaj dajil fiyatlarımızla Mutfak Tezgah Arası Camda Kampanyalı fiyatlarımızla kaliteli ürünlerimizi sizlerle tanıştırıyoruz tamperli cam olma özelliğiyle 350 dereceyle -40 derece arası camımıza etki etmemektedir.Hijyenik belgelerine sahip olan 3d Tezgah Arası Cam ürünümüz antibakteriyeldir bakteri barındırmaz ve kolaylıkla silinebilir. Fiyatlarımız m2 cinsindendir.

Tezgah Arası Cam Panel Nedir ?

Tezgah Arası Cam bayanların vazgeçilmez dekor ürünleri haline gelmektedir. Camla lazer baskının birleşmesi neticesinde bakmaya doyamadığınız eşsiz manzara sizlerin mutfağını bir adım öne taşıyıp huzur veriyor. Tezgah Arası Cam yapılacak alanda eski fayansınıza boyanıza dokunulmadan kırıp dökmeden montajınızı gerçekleştirip daire sahibine teslim etmekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz sizlere resim seçme boyutlandırma yerinde gösterim sağlayıp kafanızda şekillenmesini sağlamaktadır.
MİMARLARIMIZIN SİZE ÖZEL TASARIMLARI
%100 GERİ DÖNÜŞÜM
FİYAT LİSTESİ

Mimari Fikirler

Konusunda uzman mimarlarımız 3d tasarım sağlayıp dairenizin şablonunu hazırlamaktadırlar.Sunulan resimler doğrultusunda Tezgah arası camınızı Gergi Tavanda olduğu gibi yerinde gösterip sunum yapılmaktadır, manzarası gösterilmektedir. Geniş bilgi ve birikimlerimizle sizlere Tezgah Arası Cam seçiminizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tamperli 3d UV Baskı

Tamperli cam darbelere karşı dayanıklıdır

Priz yeri nasıl olmalıdır; İsteğe göre tezgah arası camda priz yeri açabilir veyatta tezgah altına yerleştirip daha güzel görüntü elde edebiliriz. Davlumbaz kısmı montaj öncesi ölçünüze göre delinir ve takılır

Led Aydınlatma

Tezgah Arası Camda isteğe bağlı olarak Led Aydınlatma yapılmaktadır.

 

Sade Düz Reng Tezgah Arası Cam Panel Nedir ?

Sadeliği sevenler için tek renk kanpanyasıyla her evde tezgah arası cam panel görmekten mutluluk duyarız. Ürünlerimiz Uv ışınlarıyla basıldığı için kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Sağlık herşeyden önce gelir politikasıyla ilerlemekteyiz.

%100 Geri Dönüşüm Yapılabilen ürünler arasında Tezgah Arası Camda yer almaktadır.

 

TEZGAH ARASI CAM UYGULAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Ankara Dekor

vazgeçilmezi olan tezgah arası cam sistemleri her geçen gün kendini bir adım öne çıkarmaktadır.Baskı kalitemiz 8 ağızlı Uv baskı olması avantajıyla camda hd kalite sağlamıştır. Ürünlerimizin kalitesi birinci sınıftır.Tamperli cam teminini Şişe cam sağlamaktadır.Ürünlerimizde 20 yıl baskı garantisi 2 yıl led garantisi bulunmaktadır.

 

Tezgah Arası Cam Çevrecidir,

Hijyeniktir,350 derece ve -40 dereceye kadar dayanıklıdır 6 ve 8 mm olmak üzere kalınlıkları iki çeşittir, Sudan Nemden Etkilenmez, %100 Geri Dönüşümü Vardır. Ekstra Bakım Gerektirmez, Silinebilir Olması Avantajıyla Öne Çıkmıştır.

Cam Bölme Duvar

Ofisinizi en verimli kullanma yöntemidir.Ofis bölme yöntemleri arasında daha çok duvar bölme, cam bölme, cam panel bölme olarak gerçekleşir. En çok rabet gören uygulamız ise iki cam bölme duvar olarak gerçekleşir. Cam bölme duvarda alışılanın dışında fikirler sunup yerinizi enverimli biçimde kullanmanıza yardımcı olan ekiplerimiz.Çalışanlarınızına en verimli çalışma ortamı sağlamaktadır.

Cam bölme duvar fiyatları metretül m2 ve metre olarak belirlenip teklif sunulmaktadırç

Cam Bölme Duvar Sistemi Nedir?

Diğer Alçıpan Duvar bölmeden, Tuğla ytong bölme duvardan ayıran özelliği nelerdir. Bu ürün cam ve cam çeşitlerinden yapılmakta olup silinebilme olanağı sağlar sökülebilir ve kolay montajı sayesinde avantaj sağlar çalışanların daha iyi şartlarda çalışmasına olanak sağlayan Cam bölme Duvar alanında diğer ürünlere göre rabet görmektedir.

 

 

 

 

Neden Tezgah Arası Cam Yaptırmalısınız ?

Tezgah arası cam a sınıfı malzemelerin bir araya gelmesiyle çevre dostu ürün hale gelmiştir. Resimli Mutfak Tezgahı Arası Cam darbelere dayanıklı sıcakta ve soğuktan etkilenmeyen alaşıma sahiptir.Sudan ve nemden etkilenmeyen Almanyadan ithal tamamen doğal alaşıma sahiptir. Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultraviole baskı. Yüksek çözünürlükte hd baskı kalitesi

Tezgah Arası Cam Özellikleri

Tezgah Arası Cam Sağlığa zararlı değildir aksine antibakteriyeldir bakteri barındırmaz silinebilir malzemedir. Lazer ışınlarıyla basıldığı için 20 yıl solmama garantisi vardır. U2 kalite belgelerine sahip olan ürünlerimiz dünya sağlık örgütleri tarafından denetlenmektedir.

Cam Tuğla

Cam tuğla ses desibelini ve ısı yalıtımı sağlayan tüm hava şartlarından etkilenmeyen üründür. Alevlenmeye dayanıklı ışık geçirgen fakat görüntü geçirmeyen buzumsu cam paneldir.Tuğla renklere isteğe göre farklılık gösterebilir.Banyo, Apartman boşluğu, merdiven boşluğu ve balkon kenarlara uygulanabilen dekoratif üründür.

Tezgah Arası Cam Teknik Bilgi

%100 Tamperli Cam , Mutfak, Banyo ve iç dekorasyon alanlarında kullanıma elverişlidir.Renk solması yaşanmaz, 6mm 8 mm kalınlığa sahiptir.Cam mozaikin saglamlıgı sayesinde sanateseri ürün ortaya çıkmaktadır.3d desenli cam mozaikler desenli sade düz renk ve djital baskı olarak üç kısma ayrılır.